O Spoločnosti

Vážení zákazníci,

 

sme veľmi radi, že Vám môžeme prezentovať spoločnosť  RVT SiemControl, s.r.o.

Spoločnosť sa zaoberá obchodnou a inžinierskou činnosťou v oblasti automatizačnej techniky. Počnúc predajom širokého sortimentu kvalitných komponentov SIEMENS, cez projektovanie elektrických zariadení, dodávku a realizáciu moderných riadiacich a regulačných systémov, až po návrh a aplikovanie inovácií v technologických procesoch.

Naši odborníci sú pripravení zhodnotiť svoje vedomosti a skúsenosti vo Váš prospech. Poradia Vám pri nákupe správnych prvkov pre Vaše individuálne riešenie. Využite ich tiež pri efektívnej realizácii Vašich inovačných cieľov. Pridáte sa k spokojnej rodine zákazníkov, ktorí oceňujú technické riešenia a  predovšetkým spoľahlivosť použitých hardwarových prostriedkov. Dostanete od nás komplexnú a prepracovanú dodávku na kľúč podloženú súborom kvalitných servisných služieb.
Mottom všetkých zamestnancov RVT SiemControl, s.r.o. je zapôsobiť na zákazníka ako spoločnosť, ktorá poskytuje kvalitné služby vykonávané vlastnými zamestnancami a ako spoločnosť, v ktorej nie je prvoradým cieľom uzavrieť obchod, ale mať spokojného a dlhodobého zákazníka. Hlavným cieľom zakladateľov spoločnosti bolo vytvoriť spoločnosť, ktorá by sa čo najviac priblížila k zákazníkovi, čím sa môže vybudovať obojstranne výhodný partnerský vzťah.

Váš realizačný team RVT SiemControl, s.r.o.